Profesionální lepení potahových fólií, autofólií a okenních fólií

Martin Heral
Pod školou 11
Držovice 796 07

tel: 608 712 162
e-mail:heralmartin@gmail.com www:  www.autofoliemates.cz

Bezpečnostní okenní fólie

S touto potahovou fólií se potahují vnější lakované díly automobilů, tedy karosérie, ale fólii je možno použít v podstatě na cokoli, například motocykly.

Bezpečnostní okenní fólie jsou v současné době pojišťovacími ústavy brány jako zabezpečení oken objektu na shodné úrovni s okenními mřížemi. Po montáži bezpečnostních fólií obdrží zákazník prohlášení o atestovaném zabezpečení oken.

Výhodou okenních fólií je to, že jsou při kvalitně provedené montáži na oknech prakticky neznatelné a mají velmi dlouhou zcela bezúdržbovou životnost. Navíc fólie zn. Bruxsafol mají oproti konkurenčním materiálům výhodu v tom, že UV absorber je obsažen již v lepidle, takže následný polyesterový film není nijak zasahován UV složkou záření, tudíž se neničí.

V sortimentu se dále vyskytují fólie tloušťky 112 mue, jedná se o fólie ochranné, které nedisponují bezpečnostními atesty, ale užívají se při ochraně prosklených interiérových ploch, aby se rozbité sklo nerozsypalo případně nezpůsobilo řezné zranění. Své užití nachází hojně všude tam, kde se vyskytují děti. Vždy je lépe těmto nepříjemným situacím předcházet.


Přehled fólií
Typ fólieSpecifikaceTloušťka
4011 h.c.ochranná vnitřní čirá112 mue
401 h.c.ochranná vnější čirá112 mue
8011 h.c.bezpečnostní čirá250 mue
8012 h.c.bezpečnostní čirá300 mue
8014 h.c.bezpečnostní čirá400 mue
 

2011 © AUTOFÓLIE MATES - Created by Radek Ohanka / eonline.cz