Profesionální lepení potahových fólií, autofólií a okenních fólií

Martin Heral
Pod školou 11
Držovice 796 07

tel: 608 712 162
e-mail:heralmartin@gmail.com www:  www.autofoliemates.cz

Proč fólie Bruxafol


Nejvyšší stupěn kvality díky nanotechnolgii

Bruxsafol má od roku 2007 fólii Ultra Performance 75, která vykazuje až neuvěřitelné parametry. Dokáže redukovat až 90% infra čili teplené složky slunečního záření a přitom má propustnost viditelného světla 75%. Zjednodušeně řečeno, fólie, která je na sklech vozů prakticky neznatelná, umí redukovat 90% tepelné složky slunečního záření.

Vyšší stupeň kvality díky sputteringu

Bruxsafol již při výběru polyesterů pro výrobu fólie dbá na to, aby použité materiály měly ty nejlepší optické a technické vlastnosti. Bruxsafol používá k pokovování fólií výlučně technologii sputtering. Molekuly kovů jsou jednotlivě nastřelovány do nosného polyesteru. Sputterovaná fólie má absolutně stejnoměrný povrch neoddělitelně spojený s polyesterem, zatímco vady na povrchu napařované fólie následně vyúsťují v optické kazy, rozvrstvování a oxidaci. Sputtering zaručuje vyšší rovnoměrnost kovové vrstvy a lepší přilnavost fólie.

Nepokovená řada supreme s NR s vysokou životností

Pro zákazníky s požadavkem na nereflexní autofólie či na nižší cenu autofólií (například u dodávkových vozů), má značka Bruxsafol uspokojivé řešení - novou řadu Supreme. Tato řada má díky extrudovanému polyesteru zaručenou vysokou životnost a stálobarevnost při zachování celkem slušné celkové redukci slunečního záření. Zjednodušeně řečeno, může jít o levnější řešení bez obavy z kvality a životnosti fólie.

UV-Absorber obsažený přímo v lepidle

Zajišťuje ochranu vlastního polyesteru. Lepicí systém PS garantuje vysokou pevnost a v chladnějších evropských klimatických podmínkách se rychle aktivuje a vysychá.. Kvalitní vrstva proti poškrábání

Zajišťuje dlouhodobě dokonalou viditelnost

 

2011 © AUTOFÓLIE MATES - Created by Radek Ohanka / eonline.cz